• facebook

Promujemy młode talenty

12 lip Promujemy młode talenty

W dniach 7-9 lipca odbył się II Zjazd Młodych Gwiazd. W Szczecinie wystąpiło 10 utalentowanych, młodych artystek, które śpiewały piosenki z repertuaru Ireny Jarockiej. Prezes ZAKR-u Krzysztof Dzikowski, zasiadał w Jury i przysłuchiwał się występom, by wyłonić te najlepsze. Nagroda Związku, Kryształowy Kamerton powędrował do Oliwii Skóry, która zaśpiewała piosenkę „Chłopcy z weselszych lat”.

Oliwia Skóra to utalentowana 16-latka, uczennica Szkoły Muzycznej nr 1 w Rzeszowie. Uczy się gry na skrzypcach i pianinie. Wystąpiła w programach telewizyjnych takich jak: ”Przebojowe dzieci” z udziałem Maryli Rodowicz, „Szansa na Sukces” z Bogusławem Mecem oraz „Hit Hit Hurra”. Jest uczestniczką i laureatką wielu przeglądów piosenki: gminnych, powiatowych, wojewódzkich, ogólnopolskich oraz festiwali międzynarodowych.

Podczas Zjazdu Młodych Gwiazd wystąpiła także Julia Trojanowska zeszłoroczna laureatka Grand Prix oraz Kryształowego Kamertonu. Zaprezentowała piosenki ze swojej debiutanckiej płyty „Pośród śmiesznych słów”.

Serdecznie gratulujemy Oliwii i Julii i życzymy wielu sukcesów.