• facebook

Koncert Galowy Premiery i Interpretacje OPPA 2019 – rezerwacje

18 paź Koncert Galowy Premiery i Interpretacje OPPA 2019 – rezerwacje

W piątek 22 listopada, o godzinie 19:00, w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się Koncert Galowy OPPA 2019 – 37. Międzynarodowego Festiwalu Bardów pt. „Premiery i Interpretacje”.
W jego pierwszej części z premierowymi utworami wystąpi kilkanaścioro znanych twórców piosenki autorskiej, a publiczność w specjalnym plebiscycie wybierze najlepszą piosenkę premierową. Zwycięzca otrzyma specjalnie wygrawerowaną kryształową statuetkę.

Druga część, to koncert poświęcony pamięci zmarłego w 2018 r. barda i stałego uczestnika OPPA – Andrzeja Brzeskiego. Jego koleżanki i koledzy po piórze przedstawią swoje interpretacje piosenek autorskich Artysty.

Wystąpią: Justyna Bacz, Piotr Bakal, Marek Bartkowicz, Ewa Gaworska, Bogusław Nowicki, Jacek Gutry, Tomasz Kordeusz, Łukasz Majewski, Marek Majewski, Jerzy Mamcarz, Ewelina Marciniak, Joanna Mioduchowska, Tomasz Olszewski, Andrzej Ozga i Basia Stępniak-Wilk.

W obu częściach koncertu artystom akompaniować będzie zespół pod kierownictwem Tomasza Filipczaka (fortepian, aranżacje), w składzie: Jakub Kujawa (gitary), Rafał Grząka (akordeon), Mirosław Wiśniewski (bas), Paweł Twardoch (perkusja), Jarosław Zawadzki (saksofony, instrument klawiszowy). Koncert poprowadzi Basia Stępniak-Wilk.

Jak co roku uruchamiamy rezerwację biletów na Koncert Galowy. Informacje o sposobie rezerwacji i przedsprzedaży otrzymają Państwo pod adresem: info@oppa.pl. Przypominamy, że iloś18ć miejsc w sali koncertowej Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim jest ograniczona, a ponieważ już teraz koncert ten cieszy się dużym zainteresowaniem, sugerujemy dokonanie odpowiednio wczesnej rezerwacji i zakupu biletów.

OPPA 2019 program

Więcej informacji na stronie: https://www.oppa.pl/