• facebook
 

Członkowie

Związek Polskich Autorów i Kompozytorów ZAKR

Związek zrzesza literatów i kompozytorów uprawiających na poziomie profesjonalnym twórczość w dziedzinie szeroko rozumianej rozrywki: piosenki, teatru muzycznego, kabaretu i in.

img-dzialalnosc
Kompozytorzy

Członkami ZAKRu byli i są praktycznie wszyscy twórcy o nazwiskach liczących się w tej dziedzinie. Zachęcamy do zapoznania się z listą kompozytorów.

Więcej
Autorzy

Członkami ZAKRu byli i są praktycznie wszyscy twórcy o nazwiskach liczących się w tej dziedzinie. Zachęcamy do zapoznania się z listą autorów.

Więcej
img-czlonkowie

W chwili obecnej związek liczy ponad:

185

Kompozytorów

254

Autorów

439

Łącznie artystów

Aktywność naszych członków
  • Jubileusz Adama „Hetmana” Martina 06.05.2021 - Członek naszego Zarządu Adam „Hetman” Martin obchodził 70-te urodziny. Z tej okazji był gościem Nuli Stankiewicz i Janusza Strobla w Radiu dla Ciebie. Zachęcamy do posłuchania Trzeba marzyć: Adam „Hetman” Martin  
  • Premiera płyty Mietka Jureckiego „Zanim czas odjedzie” 26.05.2020 - Członek Zarządu ZAKR Mietek Jurecki w ubiegłym roku obchodził 45-lecie pracy artystycznej i z tej okazji ukazał się trzypłytowy album „Boża krówka” z kompozycjami jego autorstwa i w jego wykonaniu. Natomiast 16 czerwca 2020 r będzie miała miejsce premiera najnowszej płyty Mietka Jureckiego „Zanim czas...
  • Promocja tomiku „Ponte” Jerzego Mamcarza 17.10.2017 - Jerzy Mamcarz, nasz  członek, a  zarazem  przewodniczący Literackiej  Komisji  Kwalifikacyjnej  ZAKR,  wydał  książkę  poetycką „PONTE – przewodnik  poetycki Italia”. Zapraszamy  na promocję  tomiku Jerzego Mamcarza z udziałem Franciszka  Maśluszczaka, autora rysunków  do  „PONTE..” oraz  na mini  recital  barda  w  ramach Festiwalu Poezji Duży Format (Saska Kępa...
Jak zostać członkiem ZAKR?

Członkowie, którzy mają opłacone bieżące składki, mają bierne i czynne prawo wyborcze, mogą brać udział w wyborze władz stowarzyszenia, a tym samym posiadają realny wpływ na decyzje i działalność ZAKR-u.

Członkowie ZAKR-u mają status profesjonalnego twórcy i mogą korzystać z wszystkich prawnie zagwarantowanych przywilejów płynących z tego tytułu.

Dołącz!