• facebook
 

Członkowie

Związek Polskich Autorów i Kompozytorów ZAKR

Związek zrzesza literatów i kompozytorów uprawiających na poziomie profesjonalnym twórczość w dziedzinie szeroko rozumianej rozrywki: piosenki, teatru muzycznego, kabaretu i in.

img-dzialalnosc
Kompozytorzy

Członkami ZAKRu byli i są praktycznie wszyscy twórcy o nazwiskach liczących się w tej dziedzinie. Zachęcamy do zapoznania się z listą kompozytorów.

Więcej
Autorzy

Członkami ZAKRu byli i są praktycznie wszyscy twórcy o nazwiskach liczących się w tej dziedzinie. Zachęcamy do zapoznania się z listą autorów.

Więcej
img-czlonkowie

W chwili obecnej związek liczy ponad:

185

Kompozytorów

254

Autorów

439

Łącznie artystów

Aktywność naszych członków
  • Premiera płyty Mietka Jureckiego „Zanim czas odjedzie” 26.05.2020 - Członek Zarządu ZAKR Mietek Jurecki w ubiegłym roku obchodził 45-lecie pracy artystycznej i z tej okazji ukazał się trzypłytowy album „Boża krówka” z kompozycjami jego autorstwa i w jego wykonaniu. Natomiast 16 czerwca 2020 r będzie miała miejsce premiera najnowszej płyty Mietka Jureckiego „Zanim czas...
  • Promocja tomiku „Ponte” Jerzego Mamcarza 17.10.2017 - Jerzy Mamcarz, nasz  członek, a  zarazem  przewodniczący Literackiej  Komisji  Kwalifikacyjnej  ZAKR,  wydał  książkę  poetycką „PONTE – przewodnik  poetycki Italia”. Zapraszamy  na promocję  tomiku Jerzego Mamcarza z udziałem Franciszka  Maśluszczaka, autora rysunków  do  „PONTE..” oraz  na mini  recital  barda  w  ramach Festiwalu Poezji Duży Format (Saska Kępa...
  • Nowa płyta Piotra Bakala „Fais gaffe aux paroles” 11.09.2017 - 8 września 2017 członek ZAKRu Piotr Bakal wydał autorską płytę z piosenkami po francusku. Oryginalny tytuł to „Fais gaffe aux paroles” co oznacza „Uważaj na słowa”. Życzymy dalszych sukcesów. esów zawodowych oraz by płyta została dobrze przyjęta przez słuchaczy.
Jak zostać członkiem ZAKR?

Członkowie, którzy mają opłacone bieżące składki, mają bierne i czynne prawo wyborcze, mogą brać udział w wyborze władz stowarzyszenia, a tym samym posiadają realny wpływ na decyzje i działalność ZAKR-u.

Członkowie ZAKR-u mają status profesjonalnego twórcy i mogą korzystać z wszystkich prawnie zagwarantowanych przywilejów płynących z tego tytułu.

Dołącz!