• facebook
 

Członkowie

Związek Polskich Autorów i Kompozytorów ZAKR

Związek zrzesza literatów i kompozytorów uprawiających na poziomie profesjonalnym twórczość w dziedzinie szeroko rozumianej rozrywki: piosenki, teatru muzycznego, kabaretu i in.

img-dzialalnosc
Kompozytorzy

Członkami ZAKRu byli i są praktycznie wszyscy twórcy o nazwiskach liczących się w tej dziedzinie. Zachęcamy do zapoznania się z listą kompozytorów.

Więcej
Autorzy

Członkami ZAKRu byli i są praktycznie wszyscy twórcy o nazwiskach liczących się w tej dziedzinie. Zachęcamy do zapoznania się z listą autorów.

Więcej
img-czlonkowie

W chwili obecnej związek liczy ponad:

185

Kompozytorów

254

Autorów

439

Łącznie artystów

Aktywność naszych członków
  • Promocja tomiku „Ponte” Jerzego Mamcarza Jerzy Mamcarz, nasz  członek, a  zarazem  przewodniczący Literackiej  Komisji  Kwalifikacyjnej  ZAKR,  wydał  książkę  poetycką „PONTE – przewodnik  poetycki Italia”. Zapraszamy  na promocję  tomiku Jerzego Mamcarza z udziałem Franciszka  Maśluszczaka, autora rysunków  do  „PONTE..” oraz  na mini  recital  barda  w  ramach Festiwalu Poezji Duży Format (Saska Kępa... 17.10.2017
  • Nowa płyta Piotra Bakala „Fais gaffe aux paroles” 8 września 2017 członek ZAKRu Piotr Bakal wydał autorską płytę z piosenkami po francusku. Oryginalny tytuł to „Fais gaffe aux paroles” co oznacza „Uważaj na słowa”. Życzymy dalszych sukcesów. esów zawodowych oraz by płyta została dobrze przyjęta przez słuchaczy. 11.09.2017
  • Blues na Świecie 10 czerwca 2017 na Festiwalu Blues na Świecie wystąpi Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa. W tym dniu nastąpi też premiera Jego najnowszego CD „My się nie damy” wydanego z okazji 35-lecia działalności Nocnej Zmiany Bluesa. (W nagraniu tego CD wzięli gościnnie udział: Wanda Kwietniewska – śpiew... 05.05.2017
Jak zostać członkiem ZAKR?

Członkowie, którzy mają opłacone bieżące składki, mają bierne i czynne prawo wyborcze, mogą brać udział w wyborze władz stowarzyszenia, a tym samym posiadają realny wpływ na decyzje i działalność ZAKR-u.

Członkowie ZAKR-u mają status profesjonalnego twórcy i mogą korzystać z wszystkich prawnie zagwarantowanych przywilejów płynących z tego tytułu.

Dołącz!