• facebook

18 mar

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

prawdopodobnie już to wiecie, ale może ta wiadomość Was zmobilizuje: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego uruchomiło właśnie działanie pomocowe dla artystów, którzy znajdą się w trudnym położeniu ze względu na zaistniałą sytuację epidemiczną w kraju i odwołanie wszelkich imprez.

Proszę o skorzystanie z poniższego linku, przyjrzenie się wnioskowi i rozważenie jego wypełnienia.

https://www.gov.pl/web/kultura/pomoc-socjalna-dla-tworcow-i-artystow?fbclid=IwAR3pnoScVhlZrxKoVTeCusikgtXvBLQHGYBuBhaS8wxvV73wnzjwsxx6dkA

Będziemy jako ZAKR równieżmonitorowali działania MKiDN i jeśli pojawi się taka potrzeba, spróbujemy pomóc naszym członkom w tej sytuacji.

Wiemy, że prowadzicie Państwo czynną działalność twórczą i artystyczną; wielu z Państwa brało udział w Konkursie na piosenkę premierową, który ogłaszamy co roku w ramach Festiwalu Polskiej Piosenki Malwy; wielu interesuje się kolejnymi odsłonamiSceny Autorów ZAKR,uczestnicząc w nich choćby w roli widzów.

Wielu też pozostaje w kontakcie z naszym stowarzyszeniem, spełniając minimalny obowiązek regulowania składki członkowskiej czy przekazując 1% na potrzeby ZAKR, lub biorąc udział w Walnym Zgromadzeniu członków. Dziękujemy.

Pozostaje nam tylko życzyć Państwu i sobie zdrowia i dalszej aktywności twórczej.

Stanisław Klawe- sekretarz generalny ZAKR

Krzysztof Dzikowski- prezes ZAKR

www.zakr.pl

facebook ZAKR